Инфекционный контроль
Инновации в медицине - здоровье нации
Последние новости
Львівський медичний форум 2018

Нужна ли страховая медицина

» » » "Медицина, що зберігає життя"

"Медицина, що зберігає життя"

27 ноя 2007, 11:58    admin
0 комментариев    5 323 просмотра

Міністерство охорони здоров'я України та Всеукраїнська громадська наукова організація "Експерти України" підписали меморандум про співробітництво у галузі розробки проекту державної цільової програми "Медицина, що зберігає життя".

Нажаль, на сьогодні проблему демографічної кризи більшість експертів розглядають лише в економічному, політичному та соціологічному аспектах. Системність цього питання вимагає від нас якомога більш широкого вивчення. Детальне вивчення медичних аспектів демографічної кризи в Україні надасть не тільки корисні наукові результати, а й вплине на процес реформування системи охорони здоров'я в цілому.

Саме тому Міністерство охорони здоров'я України та Всеукраїнська громадська наукова організація "Експерти України" підписали меморандум про співробітництво у галузі розробки проекту державної цільової програми "Медицина, що зберігає життя".

Для розробки цієї програми був створений тимчасовий науково-творчий колектив (фабрика думок) "Медичні аспекти демографічної кризи". Фабрика думок складається з експертної мережі, що формується на громадських засадах.

Керівником робочої групи був призначений доктор медичних наук, професор НМАПО ім. П.Л.Щупіка, президент Української асоціації сімейної медицини Лисенко Григорій Іванович .

Для висвітлення подій фабрики думок було створено відповідну сторінку на порталі "Всеукраїнська експертна мережа" http://experts.in.ua/fabrika/med/

За детальною інформацією щодо участі у роботі фабрики думок звертатись за телефонами:

+ 380 (44) 494-2461

+ 380 (67) 441-7517

Координатор проекту - Найштетік Євген Володимирович

<!-- after -->
Комментарии