Медицинский вестник Украины Медицинский вестник Украины - это актуальные новости медицины и фармации, достижения науки и практики в области здравоохранения, интервью и очерки. Для пациентов - консультации врачей и советы. На сайте работает медицинский форум. Инфекционный контроль
Местонахождение на сайте: » » Головний державний санітарний лікар України – в Одесі
8-й Международный медицинский форум

TeleZvon номера для звонков за рубеж

В фотообъективе МВУ
В Одессе прошел 3-й Конгресс Евроазиатской Ассоциации дерматовенерологов
С 31 мая по 4 июня 2013 года в Одессе прошел третий Конгресс Евро-Азиатской Ассоциации дерматовенерологов. Самые авторитетные специалисты мира делились опытом с украинскими коллегами, и эту встречу ...
Внутрішньолікарняні інфекції та резистентність їх збудників до антимікробних препаратів
Всеукраїнська науково-практична конференція за такою темою відбулась 17 травня у Києві. Про цю подію ви зможете дізнатись у другому номері журналу «Інфекційний контроль».
Открытие нового терапевтического корпуса Рокитневской ЦРБ
     
Олександр Аніщенко: «Дніпропетровщина є лідером в модернізації системи охорони здоров’я України»
Дніпропетровську область з робочою поїздкою відвідав Міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко. Він високо оцінив хід модернізації медичної галузі в Дніпропетровській області. «На ...
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
7 вересня в м. Іллічівську Одеської області розпочала роботу триденна всеукраїнська науково-практична конференція з актуальних питань епіднагляду за особливо небезпечними інфекційними захворюваннями, ...

Все новости
Полезная информация
Медицинский специализированный форум

Немецкий язык для врачей

ВЫСТАВКА И КОНФЕРЕНЦИЯ МЕДИЦИНСКОГО ТУРИЗМА «MTEC.KIEV»

Календарь

«    Декабрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новости ООН. Здравоохранение
Половина мирового населения лишена доступа к основным услугам здравоохранения
Согласно новому докладу Всемирного банка и Всемирной организации здравоохранения, не менее половины мирового населения не имеет доступа к основным услугам здравоохранения.
Уганда пресекла вспышку болезни, вызванной Марбургским вирусом
В пятницу, 8 декабря, Всемирная организация здравоохранения заявила, что Уганде удалось установить контроль над вспышкой болезни, вызванной Марбургским вирусом, и пресечь ее распространение уже через ...
Деменция: в ближайшие 30 лет число затронутых людей возрастет втрое
Ожидается, что по мере старения мирового населения число людей, живущих с деменцией, возрастет к 2050 г. с 50 миллионов до 152 миллионов.

Архив новостей

Сентябрь 2017 (1)
Август 2017 (3)
Июнь 2017 (1)
Май 2017 (1)
Март 2017 (1)
Февраль 2017 (1)
Популярные новости
» 

Облако тегов


Опрос на сайте
Нужна ли страховая медицина
26-я Международная медицинская выставка «Здравоохранение»

Львівський медичний форум 2017

АО МОТОР СИЧ выпускает ряд изделий и инструментов для травматологии и ортопедии
Свежий номер
№11-12 (649-650) за ноябрь-декабрь 2013 года
№6 (644) за июнь 2013 года
№12 (638) за декабрь 2012 года
№9 (635) за сентябрь 2012 года
№4-5 (632-633) за апрель-май 2012 года

№2-3 (630-631) за февраль-март 2012 года

№1 (629) за январь 2012 года

Реклама от Google

Медицинский интернет

Анонс событий

Это интересно
Загрузка ...

На нашем сайте

Полезные ссылки
» 


advertising


Головний державний санітарний лікар України – в Одесі

Головний державний санітарний лікар України –  в Одесі20 серпня розпочався робочий візит Першого заступника міністра охорони здоров’я, Головного державного санітарного лікаря України Сергія Риженка в Одеську область, де вже першого дня  він, зокрема, зустрівся  з колегами – головним державним санітарним лікарем області Любов’ю Засипкою, головним державним санітарним лікарем міста Одеси Іваном Кліментьєвим, головними державними санітарними лікарями районів міста Одеси та керівниками відділів обласної санепідслужби.
Бесіда Сергія Риженка з одеськими колегами проходила у рамках селекторної наради в режимі відеозв’язку з санітарно-епідеміологічною службою всієї України. У своєму зверненні Головний державний санітарний лікар наголосив на неухильності та посиленні контролю за своєчасним виконанням робочих планів, чіткості виконання усіх вказівок МОЗ.
Після селекторної наради Сергій Риженко продовжив бесіду з керівниками підрозділів санепідслужби міста Одеси та області. Він поділився найсвіжішими враженнями від знайомства з умовами роботи Малиновської районної санепідстанції міста Одеси і, зокрема, відзначив високий рівень технічного оснащення її кабінетів, якісний сучасний ремонт і те, що в цьому «видно роботу керівника закладу». Головний державний санітарний лікар України також зауважив, що, на жаль, в Україні ще досить мало станцій такого гатунку, як Малиновська районна, в якій дійсно створені належні умови для плідної праці колективу. Головний державний санітарний лікар України –  в ОдесіПроте водночас відзначив й помічені недоліки – наприклад, на вулицях міста немає покажчиків, які б підказували населенню дорогу до районної СЕС; висловив інші зауваження та побажання. Крім того, Сергій Анатолійович пообіцяв об’їздити всі регіони України, щоб вивчити ситуацію в кожному з них і надати належну оцінку стану довіреної йому служби. Він підкреслив, що хоч сама власне санепідслужба країни й невелика, але задача перед нею стоїть серйозна, і за її рішення несуть відповідальність як кожний головний лікар обласної служби, так і головний лікар окремої територіальної. Тому усім керівникам треба навести у себе порядок, що в свою чергу підніме на належний рівень відповідальність служби за свою діяльність. А це, насамперед, чіткість виконання доручень, дотримання законодавства, тісні взаємозв’язки з адміністративними органами та іншими службами. Крім того, колективи підрозділів служби мають свято шанувати етику, колегіальність, відповідальне ставлення до кожного слова санітарного лікаря, що прозвучить в теле- або радіоефірі, на сторінках газет.
Потрібно довести важливу роль служби в справі охорони здоров’я, довести її необхідність, і коли, нарешті, країна досягне стабільності, разом будемо думати, як переобладнати нині існуючу базу – така думка першого заступника міністра пролунала під час зустрічі в кабінеті головного державного санітарного лікаря Одеської області.
Сергій Риженко відповів на запитання учасників зустрічі.

Головний державний санітарний лікар України –  в Одесі

20 серпня Перший заступник Міністра охорони здоров’я, Головний державний санітарний лікар України Сергій Риженко також відвідав Український науково-дослідний протичумний інститут ім.І.І.Мечникова.

Поліна Овчинникова


admin // 25 августа 2010 // // Обсудить на форуме
MedLinks Banner Exchange 468x60