Медицинский вестник Украины Медицинский вестник Украины - это актуальные новости медицины и фармации, достижения науки и практики в области здравоохранения, интервью и очерки. Для пациентов - консультации врачей и советы. На сайте работает медицинский форум. Инфекционный контроль
Местонахождение на сайте: » » Всеукраїнська конференція в Іллічівську
8-й Международный медицинский форум

TeleZvon номера для звонков за рубеж

В фотообъективе МВУ
В Одессе прошел 3-й Конгресс Евроазиатской Ассоциации дерматовенерологов
С 31 мая по 4 июня 2013 года в Одессе прошел третий Конгресс Евро-Азиатской Ассоциации дерматовенерологов. Самые авторитетные специалисты мира делились опытом с украинскими коллегами, и эту встречу ...
Внутрішньолікарняні інфекції та резистентність їх збудників до антимікробних препаратів
Всеукраїнська науково-практична конференція за такою темою відбулась 17 травня у Києві. Про цю подію ви зможете дізнатись у другому номері журналу «Інфекційний контроль».
Открытие нового терапевтического корпуса Рокитневской ЦРБ
     
Олександр Аніщенко: «Дніпропетровщина є лідером в модернізації системи охорони здоров’я України»
Дніпропетровську область з робочою поїздкою відвідав Міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко. Він високо оцінив хід модернізації медичної галузі в Дніпропетровській області. «На ...
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
7 вересня в м. Іллічівську Одеської області розпочала роботу триденна всеукраїнська науково-практична конференція з актуальних питань епіднагляду за особливо небезпечними інфекційними захворюваннями, ...

Все новости
Полезная информация
Медицинский специализированный форум

Немецкий язык для врачей

ВЫСТАВКА И КОНФЕРЕНЦИЯ МЕДИЦИНСКОГО ТУРИЗМА «MTEC.KIEV»

Календарь

«    Декабрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новости ООН. Здравоохранение
Половина мирового населения лишена доступа к основным услугам здравоохранения
Согласно новому докладу Всемирного банка и Всемирной организации здравоохранения, не менее половины мирового населения не имеет доступа к основным услугам здравоохранения.
Деменция: в ближайшие 30 лет число затронутых людей возрастет втрое
Ожидается, что по мере старения мирового населения число людей, живущих с деменцией, возрастет к 2050 г. с 50 миллионов до 152 миллионов.
Всемирный день борьбы со СПИДом, 2017 г.
Всемирный день борьбы со СПИДом, 2017 г.: каждый человек важен

Архив новостей

Сентябрь 2017 (1)
Август 2017 (3)
Июнь 2017 (1)
Май 2017 (1)
Март 2017 (1)
Февраль 2017 (1)
Популярные новости
» 

Облако тегов


Опрос на сайте
Нужна ли страховая медицина
26-я Международная медицинская выставка «Здравоохранение»

Львівський медичний форум 2017

АО МОТОР СИЧ выпускает ряд изделий и инструментов для травматологии и ортопедии
Свежий номер
№11-12 (649-650) за ноябрь-декабрь 2013 года
№6 (644) за июнь 2013 года
№12 (638) за декабрь 2012 года
№9 (635) за сентябрь 2012 года
№4-5 (632-633) за апрель-май 2012 года

№2-3 (630-631) за февраль-март 2012 года

№1 (629) за январь 2012 года

Реклама от Google

Медицинский интернет

Анонс событий

Это интересно
Загрузка ...

На нашем сайте

Полезные ссылки
» 


advertising


Всеукраїнська конференція в Іллічівську

Всеукраїнська конференція в Іллічівську7 вересня в м. Іллічівську Одеської області розпочала роботу триденна всеукраїнська науково-практична конференція з актуальних питань епіднагляду за особливо небезпечними інфекційними захворюваннями, санітарної охорони території, біологічної безпеки. Організатори конференції – Міністерство охорони здоров’я України, Центральна СЕС МОЗ України, Центральна СЕС на водному транспорті України.

Учасниками конференції  стали представники провідних вітчизняних науково-дослідних інститутів відповідного профілю, заступники керівників обласних санепідстанцій, епідеміологи, вірусологи з областей та АР Крим.

У доповідях, розрахованих на високопрофесійну аудиторію, в перший день роботи, зокрема, розглянуто: проблеми біологічної безпеки та біозахисту в установах держсанепідслужби України, співробітництво з міжнародними партнерами; проблемні питання реалізації міжнародних медико-санітарних правил (2005) в діяльності санепідслужби на водному транспорті; епідемічну ситуацію з природновогнищевих інфекційних хвороб в Україні, організаційні основи, спрямовані на їх профілактику та зниження; діяльність лабораторій відділів ОНІ закладів держсанепідслужби, актуальні питання лабораторної діагностики вірусних інфекцій в Україні; аналіз системи санітарної охорони території в міжнародних пунктах пропуску через кордон та інші актуальні питання за тематикою конференції.

 

Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську


8 вересня  пленарні засідання тривають. В програмі –  виступи учасників конференції з Кримської республіканської СЕС, ДЗ «Українська протичумна станція» МОЗ України, Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, Тернопільського Державного медичного університету ім. М.Я.Горбачевського, Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни, Української академії аграрних наук, ДУ «Інститут мікробіології та імунології ім. І.І.Мечникова» АМН України,
ДП «Центр імунобіологічних препаратів» МОЗ України та ін.
На порядку денному другої половини дня також засідання Центральної режимної комісії з біобезпеки МОЗ України: аналіз діяльності режимних комісій за 2009 рік; звіти голів (секретарів) режимних комсій Донецької, Одеської, Житомирської, Миколаївської областей щодо контролю за виконанням вимог режиму біобезпеки.
8 вересня делегати конференції, заступники головних державних санітарних лікарів областей країни також відвідали Центральну імуновірусологічну лабораторію з діагностикою СНІД Одеської обласної СЕС, ознайомились з умовами роботи установи, її сучасним обладнанням та устаткуванням, з досягненнями колективу.  

Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську


9 вересня науково-практична конференція за темою «Актуальні питання епіднагляду за особливо небезпечними інфекційними захворюваннями, санітарна охорона території, біологічна безпека» завершує свою роботу низкою доповідей. Серед них: «Поліомієліт: проблема ерадикації інфекційних хвороб та біобезпека», «Актуальні питання епіднагляду за туберкульозом», «Про інфекційну безпеку донорської крові та її компонентів», «Досвід профілактичного лікування сказу в Херсонській області», «З досвіду роботи Одеської обласної СЕС по централізації вірусологічних лабораторій в області», «Лабораторна діагностика ВІЛ-інфекції у вагітних як складова частина профілактики вертикальної передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини в Одеській області 2005-2010рр.», «Аналіз епідемії грипу та ГРІ в Одеській області за епідсезон 2009-2010 рр.».

Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську


Після традиційного обговорення доповідей на завершення науково-практичної конференції буде прийнято резолюцію, з якою ми згодом також ознайомимо відвідувачів нашого сайту.
Тези деяких доповідей, що увійшли в програму конференції, будуть надруковані в чергових номерах всеукраїнського науково-практичного журналу «Інфекційний контроль».        

Прес-центр Одеської облСЕС


Lidia // 10 сентября 2010 // // Обсудить на форуме
MedLinks Banner Exchange 468x60