Инфекционный контроль
Инновации в медицине - здоровье нации
Последние новости
11 май 2021, 16:33
  "Медицинский вестник Украины" в публикуемом материале вновь затрагивает...
Львівський медичний форум 2021

Нужна ли страховая медицина

» » Всеукраїнська конференція в Іллічівську

Всеукраїнська конференція в Іллічівську

10 сен 2010, 13:50    Lidia
0 комментариев    81 678 просмотров

Всеукраїнська конференція в Іллічівську7 вересня в м. Іллічівську Одеської області розпочала роботу триденна всеукраїнська науково-практична конференція з актуальних питань епіднагляду за особливо небезпечними інфекційними захворюваннями, санітарної охорони території, біологічної безпеки. Організатори конференції – Міністерство охорони здоров’я України, Центральна СЕС МОЗ України, Центральна СЕС на водному транспорті України.

Учасниками конференції  стали представники провідних вітчизняних науково-дослідних інститутів відповідного профілю, заступники керівників обласних санепідстанцій, епідеміологи, вірусологи з областей та АР Крим.

У доповідях, розрахованих на високопрофесійну аудиторію, в перший день роботи, зокрема, розглянуто: проблеми біологічної безпеки та біозахисту в установах держсанепідслужби України, співробітництво з міжнародними партнерами; проблемні питання реалізації міжнародних медико-санітарних правил (2005) в діяльності санепідслужби на водному транспорті; епідемічну ситуацію з природновогнищевих інфекційних хвороб в Україні, організаційні основи, спрямовані на їх профілактику та зниження; діяльність лабораторій відділів ОНІ закладів держсанепідслужби, актуальні питання лабораторної діагностики вірусних інфекцій в Україні; аналіз системи санітарної охорони території в міжнародних пунктах пропуску через кордон та інші актуальні питання за тематикою конференції.

 

Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську


8 вересня  пленарні засідання тривають. В програмі –  виступи учасників конференції з Кримської республіканської СЕС, ДЗ «Українська протичумна станція» МОЗ України, Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, Тернопільського Державного медичного університету ім. М.Я.Горбачевського, Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни, Української академії аграрних наук, ДУ «Інститут мікробіології та імунології ім. І.І.Мечникова» АМН України,
ДП «Центр імунобіологічних препаратів» МОЗ України та ін.
На порядку денному другої половини дня також засідання Центральної режимної комісії з біобезпеки МОЗ України: аналіз діяльності режимних комісій за 2009 рік; звіти голів (секретарів) режимних комсій Донецької, Одеської, Житомирської, Миколаївської областей щодо контролю за виконанням вимог режиму біобезпеки.
8 вересня делегати конференції, заступники головних державних санітарних лікарів областей країни також відвідали Центральну імуновірусологічну лабораторію з діагностикою СНІД Одеської обласної СЕС, ознайомились з умовами роботи установи, її сучасним обладнанням та устаткуванням, з досягненнями колективу.  

Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську


9 вересня науково-практична конференція за темою «Актуальні питання епіднагляду за особливо небезпечними інфекційними захворюваннями, санітарна охорона території, біологічна безпека» завершує свою роботу низкою доповідей. Серед них: «Поліомієліт: проблема ерадикації інфекційних хвороб та біобезпека», «Актуальні питання епіднагляду за туберкульозом», «Про інфекційну безпеку донорської крові та її компонентів», «Досвід профілактичного лікування сказу в Херсонській області», «З досвіду роботи Одеської обласної СЕС по централізації вірусологічних лабораторій в області», «Лабораторна діагностика ВІЛ-інфекції у вагітних як складова частина профілактики вертикальної передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини в Одеській області 2005-2010рр.», «Аналіз епідемії грипу та ГРІ в Одеській області за епідсезон 2009-2010 рр.».

Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську
Всеукраїнська конференція в Іллічівську


Після традиційного обговорення доповідей на завершення науково-практичної конференції буде прийнято резолюцію, з якою ми згодом також ознайомимо відвідувачів нашого сайту.
Тези деяких доповідей, що увійшли в програму конференції, будуть надруковані в чергових номерах всеукраїнського науково-практичного журналу «Інфекційний контроль».        

Прес-центр Одеської облСЕС


Новости от medvestnik.com теперь и в Telegram.
Подписывайтесь на наш канал https://t.me/medvestnik
Читайте также
01 сен 2014, 16:04    0 комментариев
Ветряная оспа – острая вирусная инфекция, которую чаще всего подхватывают дети. Инкубационный период длится примерно две недели,...
Комментарии